Güncel fiyat listesi

Sıfır Araç Fiyatları Ekim 2026

Markaların resmî fiyat listelerinden derlenen güncel fiyatları karşılaştırın. 19 markadan 165 model, 504 donanım.

165 model(81 donanım bu sayfada)

Sayfa 1/7
Citroën AMI
CitroënAMI2026
4 farklı donanım
ElektrikBroşür
605.000 TL
başlangıç
575.000 TL
30.000 TL indirim
%0,9geçen aya göre
1 kampanya
6 kW Elektrik Motor Ami
Elektrik· Otomatik· 2026
605.000 TL
575.000 TL
30.000 TL indirim
%0,9geçen aya göre
6 kW Elektrik Motor Ami Dark Side
Elektrik· Otomatik· 2026
620.000 TL
590.000 TL
30.000 TL indirim
%0,9geçen aya göre
6 kW Elektrik Motor Ami Sunrise
Elektrik· Otomatik· 2026
645.000 TL
615.000 TL
30.000 TL indirim
%0,8geçen aya göre
6 kW Elektrik Motor Ami Sunset
Elektrik· Otomatik· 2026
645.000 TL
615.000 TL
30.000 TL indirim
%0,8geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Fiat Topolino
FiatTopolino2026
2 farklı donanım
ElektrikBroşür (PDF)
629.900 TL
başlangıç
579.900 TL
50.000 TL indirim
1 kampanya
Topolino 5.4 kWh Otomatik6 kW/8 HP Elektrikli
Elektrik· Otomatik· 2026
629.900 TL
579.900 TL
50.000 TL indirim
Topolino Plus 5.4 kWh Otomatik6 kW/8 HP Elektrikli
Elektrik· Otomatik· 2026
654.900 TL
604.900 TL
50.000 TL indirim
kaynak fiyat listesi
Toyota Proace City Cargo
ToyotaProace City Cargo2026
2 farklı donanım
1.475.000 TL
başlangıç
1.216.000 TL
259.000 TL indirim
%6,4geçen aya göre
2 kampanya
1.5 D 100 HP Vision
Dizel· 1.5 L · 100 HP· 2026
1.475.000 TL
1.216.000 TL
259.000 TL indirim
%6,4geçen aya göre
1.5 D 100 HP Dream
Dizel· 1.5 L · 100 HP· 2026
1.530.500 TL
1.270.000 TL
260.500 TL indirim
%6,1geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Dacia Logan
DaciaLogan2026
3 farklı donanım
BenzinLPGBroşür (PDF)
1.470.000 TL
başlangıç
1.328.000 TL
142.000 TL indirim
%9,7geçen aya göre
1 kampanya
essential TCe 100
Benzin· 2026
1.470.000 TL
1.328.000 TL
142.000 TL indirim
%9,7geçen aya göre
expression Eco-G 120 auto
LPG· Otomatik· 2026
1.734.000 TL
1.615.000 TL
119.000 TL indirim
%5,5geçen aya göre
journey Eco-G 120 auto
LPG· Otomatik· 2026
1.809.000 TL
1.690.000 TL
119.000 TL indirim
%5,3geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Opel Combo Cargo
OpelCombo Cargo2026
4 farklı donanım
Dizel
başlangıç
1.330.000 TL
1.5 130 HP Dizel MT6 Edition
Dizel· Manuel· 1.5 L · 130 HP· 2026
1.330.000 TL
1.5 130 HP Dizel MT6 Edition XL
Dizel· Manuel· 1.5 L · 130 HP· 2026
1.370.000 TL
1.5 130 HP Dizel MT6 Ultimate XL
Dizel· Manuel· 1.5 L · 130 HP· 2026
1.440.000 TL
1.5 130 HP Dizel AT8 Ultimate XL
Dizel· Otomatik· 1.5 L · 130 HP· 2026
1.570.000 TL
kaynak fiyat listesi
Renault Kangoo Van
RenaultKangoo Van2026
4 farklı donanım
1.446.000 TL
başlangıç
1.331.000 TL
115.000 TL indirim
L1 Equilibre 1.5 Blue dCi 115 bg B
Dizel· 1.5 L · 115 HP· 2026
1.446.000 TL
1.331.000 TL
115.000 TL indirim
L1 Equilibre 1.5 Blue dCi EDC 115 bg B
Dizel· Otomatik· 1.5 L · 115 HP· 2026
1.556.000 TL
1.426.000 TL
130.000 TL indirim
L2 Equilibre 1.5 Blue dCi 115 bg
Dizel· 1.5 L · 115 HP· 2026
1.570.000 TL
1.440.000 TL
130.000 TL indirim
L2 Equilibre 1.5 Blue dCi EDC 115 bg
Dizel· Otomatik· 1.5 L · 115 HP· 2026
1.700.000 TL
1.570.000 TL
130.000 TL indirim
%1,3geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Opel Corsa
OpelCorsa2026
4 farklı donanım
BenzinElektrikHibritBroşür (PDF)
1.535.000 TL
başlangıç
1.335.000 TL
200.000 TL indirim
%7,5geçen aya göre
2 kampanya
1.2 100 HP Benzin MT6 Edition
Benzin· Manuel· 1.2 L · 100 HP· 2026
1.535.000 TL
1.335.000 TL
200.000 TL indirim
%7,5geçen aya göre
Hybrid 1.2 110 (100HP)² e-DCT6 Edition
Hibrit· Otomatik· 1.2 L · 100 HP· 2026
1.848.000 TL
%1,5geçen aya göre
Hybrid 1.2 145 (136HP)³ e-DCT6 GS
Hibrit· Otomatik· 1.2 L · 136 HP· 2026
1.955.000 TL
100 kW GS
Elektrik· Otomatik· 134 HP· 2026
1.890.000 TL
kaynak fiyat listesi
CitroënBerlingo Van2026
2 farklı donanım
DizelBroşür (PDF)
1.504.000 TL
başlangıç
1.340.000 TL
164.000 TL indirim
%1,5geçen aya göre
2 kampanya
1.5 BlueHDi 130 HP - 6 İleri Manuel Van
Dizel· Manuel· 1.5 L · 130 HP· 2026
1.504.000 TL
1.340.000 TL
164.000 TL indirim
%1,5geçen aya göre
1.5 BlueHDi 130 HP - EAT8 Van
Dizel· Otomatik· 1.5 L · 130 HP· 2026
1.593.000 TL
1.499.000 TL
94.000 TL indirim
%1,4geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Dacia Sandero
DaciaSandero2026
expression TCe 100
BenzinBroşür (PDF)
1.460.000 TL
1.390.000 TL
70.000 TL indirim
%4,8geçen aya göre
Nissan Townstar Van
NissanTownstar Van2026
6 farklı donanım
BenzinElektrikBroşür (PDF)
başlangıç
1.438.000 TL
%0,6geçen aya göre
4 kampanya
1.3 DIG-T 130PS 6MT L1 Visia
Benzin· Manuel· 1.3 L · 130 HP· 2026
1.438.000 TL
%0,6geçen aya göre
1.3 DIG-T 130PS 6MT L2 Visia
Benzin· Manuel· 1.3 L · 130 HP· 2026
1.644.400 TL
1.594.400 TL
50.000 TL indirim
%0,6geçen aya göre
1.3 DIG-T 130PS 7DCT L2 Visia
Benzin· 1.3 L · 130 HP· 2026
1.786.400 TL
1.736.400 TL
50.000 TL indirim
%0,6geçen aya göre
1.3 DIG-T 130PS 7DCT L2 Tekna
Benzin· 1.3 L · 130 HP· 2026
1.872.400 TL
1.822.400 TL
50.000 TL indirim
%0,6geçen aya göre
EV L1 Tekna+
Elektrik· Otomatik· 2026
2.289.700 TL
%0,6geçen aya göre
EV L2 Tekna
Elektrik· Otomatik· 2026
2.268.400 TL
%0,6geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Peugeot Partner
PeugeotPartner2026
2 farklı donanım
DizelBroşür (PDF)
başlangıç
1.440.000 TL
1 kampanya
Partner Van UZUN COMFORT 1.5 BlueHDi 130hp 6MT
Dizel· Manuel· 1.5 L · 130 HP· 2026
1.440.000 TL
Partner Van UZUN COMFORT 1.5 BlueHDi 130hp EAT8
Dizel· Otomatik· 1.5 L · 130 HP· 2026
1.567.000 TL
kaynak fiyat listesi
Fiat Egea Sedan
FiatEgea Sedan2026
6 farklı donanım
DizelBroşür (PDF)
1.499.900 TL
başlangıç
1.449.900 TL
50.000 TL indirim
1 kampanya
Easy 1.6 ManuelMultiJet 130 HP GSR Dizel
Dizel· Manuel· 1.6 L · 130 HP· 2026
1.499.900 TL
1.449.900 TL
50.000 TL indirim
Easy 1.6 OtomatikMultiJet 130 HP DCT GSR Dizel
Dizel· Otomatik· 1.6 L · 130 HP· 2026
1.950.900 TL
1.850.900 TL
100.000 TL indirim
Urban 1.6 ManuelMultiJet 130 HP GSR Dizel
Dizel· Manuel· 1.6 L · 130 HP· 2026
1.599.900 TL
1.519.900 TL
80.000 TL indirim
Urban 1.6 OtomatikMultiJet 130 HP DCT GSR Dizel
Dizel· Otomatik· 1.6 L · 130 HP· 2026
2.020.900 TL
1.920.900 TL
100.000 TL indirim
Lounge 1.6 ManuelMultiJet 130 HP GSR Dizel
Dizel· Manuel· 1.6 L · 130 HP· 2026
1.674.900 TL
1.589.900 TL
85.000 TL indirim
Lounge 1.6 OtomatikMultiJet 130 HP DCT GSR Dizel
Dizel· Otomatik· 1.6 L · 130 HP· 2026
2.090.900 TL
1.990.900 TL
100.000 TL indirim
kaynak fiyat listesi
Kia Picanto
KiaPicanto2026
2 farklı donanım
BenzinBroşür
başlangıç
1.460.000 TL
1.0L 67 PS AMT Feel
Benzin· Yarı Otomatik· 1.0 L · 67 HP· 2026
1.460.000 TL
1.0L 67 PS AMT Cool
Benzin· Yarı Otomatik· 1.0 L · 67 HP· 2026
1.460.000 TL
%1,7geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Opel Vivaro Cargo
OpelVivaro Cargo2026
5 farklı donanım
Dizel
1.670.000 TL
başlangıç
1.500.000 TL
170.000 TL indirim
1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate
Dizel· Manuel· 1.5 L · 120 HP· 2026
1.530.000 TL
2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate
Dizel· Otomatik· 2.2 L · 180 HP· 2026
1.730.000 TL
1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate XL
Dizel· Manuel· 1.5 L · 120 HP· 2026
1.590.000 TL
2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL
Dizel· Manuel· 2.2 L · 150 HP· 2026
1.670.000 TL
1.500.000 TL
170.000 TL indirim
2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL
Dizel· Otomatik· 2.2 L · 180 HP· 2026
1.800.000 TL
1.640.000 TL
160.000 TL indirim
kaynak fiyat listesi
CitroënJumpy Van2026
5 farklı donanım
DizelBroşür (PDF)
1.566.000 TL
başlangıç
1.515.000 TL
51.000 TL indirim
%1geçen aya göre
2 kampanya
1.5 BlueHDi 120 HP - 6 İleri Manuel Panelvan L2 Standart
Dizel· Manuel· 1.5 L · 120 HP· 2026
1.566.000 TL
1.515.000 TL
51.000 TL indirim
%1geçen aya göre
2.2 BlueHDi 180 HP - EAT8 Panelvan L2 Standart
Dizel· Otomatik· 2.2 L · 180 HP· 2026
1.693.000 TL
1.650.000 TL
43.000 TL indirim
%0,6geçen aya göre
1.5 BlueHDi 120 HP - 6 İleri Manuel Panelvan L3 Uzun
Dizel· Manuel· 1.5 L · 120 HP· 2026
1.663.000 TL
1.566.000 TL
97.000 TL indirim
%0,6geçen aya göre
2.2 BlueHDi 150 HP - 6 İleri Manuel Panelvan L3 Uzun
Dizel· Manuel· 2.2 L · 150 HP· 2026
1.750.000 TL
1.650.000 TL
100.000 TL indirim
%0,6geçen aya göre
2.2 BlueHDi 180 HP - EAT8 Panelvan L3 Uzun
Dizel· Otomatik· 2.2 L · 180 HP· 2026
1.844.000 TL
1.780.000 TL
64.000 TL indirim
%0,6geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Hyundai Inster
HyundaiInster2025–2026
4 farklı donanım
ElektrikBroşür (PDF)
1.670.000 TL
başlangıç
1.520.000 TL
150.000 TL indirim
1 kampanya
84,5 kW Uzun Menzil Advance
Elektrik· Otomatik· 2025
1.845.000 TL
1.695.000 TL
150.000 TL indirim
71,1 kW Standart Menzil Dynamic
Elektrik· Otomatik· 2026
1.670.000 TL
1.520.000 TL
150.000 TL indirim
84,5 kW Uzun Menzil Advance
Elektrik· Otomatik· 2026
1.920.000 TL
1.770.000 TL
150.000 TL indirim
84,5 kW Uzun Menzil Cross Advance
Elektrik· Otomatik· 2026
1.970.000 TL
1.820.000 TL
150.000 TL indirim
kaynak fiyat listesi
Dacia Jogger
DaciaJogger2026
5 farklı donanım
LPGBenzinBroşür (PDF)
1.650.000 TL
başlangıç
1.550.000 TL
100.000 TL indirim
%6,1geçen aya göre
1 kampanya
expression Eco-G 120 - 5 koltuklu
LPG· 2026
1.730.000 TL
1.630.000 TL
100.000 TL indirim
%5,8geçen aya göre
expression Eco-G 120 - 7 koltuklu
LPG· 2026
1.790.000 TL
1.700.000 TL
90.000 TL indirim
%5geçen aya göre
extreme TCe 110 - 7 koltuklu
Benzin· 2026
1.650.000 TL
1.550.000 TL
100.000 TL indirim
%6,1geçen aya göre
extreme Eco-G 120 - 5 koltuklu
LPG· 2026
1.760.000 TL
1.660.000 TL
100.000 TL indirim
%5,7geçen aya göre
extreme Eco-G 120 auto - 7 koltuklu
LPG· Otomatik· 2026
1.904.000 TL
1.820.000 TL
84.000 TL indirim
%4,2geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Peugeot Expert
PeugeotExpert2026
4 farklı donanım
başlangıç
1.555.000 TL
1 kampanya
Expert Van STANDART (L2) 1.5 BlueHDi 120hp €6eBIS
Dizel· 1.5 L · 120 HP· 2026
1.555.000 TL
Expert Van STANDART (L2) 2.2 BlueHDi 180hp EAT8 €6eBIS
Dizel· Otomatik· 2.2 L · 180 HP· 2026
1.715.000 TL
Expert Van UZUN (L3) 2.2 BlueHDi 150hp €6eBIS
Dizel· 2.2 L · 150 HP· 2026
1.787.500 TL
Expert Van UZUN (L3) 2.2 BlueHDi 180hp EAT8 €6eBIS
Dizel· Otomatik· 2.2 L · 180 HP· 2026
1.867.500 TL
kaynak fiyat listesi
Opel Mokka
OpelMokka2026
2 farklı donanım
BenzinHibritBroşür (PDF)
1.990.000 TL
başlangıç
1.572.000 TL
418.000 TL indirim
%16,4geçen aya göre
2 kampanya
1.2 136 HP Benzin MT6 Edition
Benzin· Manuel· 1.2 L · 136 HP· 2026
1.990.000 TL
1.572.000 TL
418.000 TL indirim
%16,4geçen aya göre
Hybrid 1.2 145 (136 HP)² e-DCT6 GS
Hibrit· Otomatik· 1.2 L · 136 HP· 2026
2.350.000 TL
kaynak fiyat listesi
Hyundai i20
Hyundaii202026
4 farklı donanım
BenzinBroşür (PDF)
1.582.000 TL
başlangıç
1.575.000 TL
7.000 TL indirim
%1,3geçen aya göre
1 kampanya
1.0 T-GDI 90PS MT Jump (GSR2C & E-Call)
Benzin· Manuel· 1.0 L · 90 HP· 2026
1.582.000 TL
1.575.000 TL
7.000 TL indirim
%1,3geçen aya göre
1.0 T-GDI 90PS DCT Jump (GSR2C & E-Call)
Benzin· Otomatik· 1.0 L · 90 HP· 2026
1.759.000 TL
%1,3geçen aya göre
1.0 T-GDI 90PS DCT Style (GSR2C & E-Call)
Benzin· Otomatik· 1.0 L · 90 HP· 2026
1.965.000 TL
1.780.666 TL
184.334 TL indirim
%1,2geçen aya göre
1.0 T-GDI 90PS DCT Elite (GSR2C & E-Call)
Benzin· Otomatik· 1.0 L · 90 HP· 2026
2.091.000 TL
1.898.165 TL
192.835 TL indirim
%0,3geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Fiat Grande Panda
FiatGrande Panda2026
La Prima 44 kWh Otomatik83 kW/113 HP Elektrikli
ElektrikOtomatikBroşür (PDF)
1.684.900 TL
1.584.900 TL
100.000 TL indirim
Renault Kangoo Multix
RenaultKangoo Multix2026
5 farklı donanım
BenzinDizelBroşür (PDF)
1.750.000 TL
başlangıç
1.600.000 TL
150.000 TL indirim
Equilibre 1.3 TCe 130 bg
Benzin· 1.3 L · 130 HP· 2026
1.750.000 TL
1.600.000 TL
150.000 TL indirim
Equilibre 1.3 TCe EDC 130 bg
Benzin· Otomatik· 1.3 L · 130 HP· 2026
1.875.000 TL
1.725.000 TL
150.000 TL indirim
%1,5geçen aya göre
Equilibre 1.5 Blue dCi EDC 115 bg
Dizel· Otomatik· 1.5 L · 115 HP· 2026
1.975.000 TL
1.825.000 TL
150.000 TL indirim
%1,4geçen aya göre
Iconic 1.3 TCe EDC 130 bg B
Benzin· Otomatik· 1.3 L · 130 HP· 2026
1.935.000 TL
1.760.000 TL
175.000 TL indirim
Iconic 1.5 Blue dCi EDC 115 bg
Dizel· Otomatik· 1.5 L · 115 HP· 2026
2.130.000 TL
1.925.000 TL
205.000 TL indirim
%0,5geçen aya göre
kaynak fiyat listesi
Citroën ë-C3
Citroënë-C32026
2 farklı donanım
ElektrikBroşür (PDF)
1.725.000 TL
başlangıç
1.605.000 TL
120.000 TL indirim
1 kampanya
83 kW Elektrikli Motor Plus
Elektrik· Otomatik· 111 HP· 2026
1.645.000 TL
83 kW Elektrikli Motor Max
Elektrik· Otomatik· 111 HP· 2026
1.725.000 TL
1.605.000 TL
120.000 TL indirim
kaynak fiyat listesi
Dacia Sandero Stepway
DaciaSandero Stepway2026
2 farklı donanım
LPGBroşür (PDF)
1.786.000 TL
başlangıç
1.610.000 TL
176.000 TL indirim
%9,9geçen aya göre
1 kampanya
stepway expression Eco-G 120 auto
LPG· Otomatik· 2026
1.786.000 TL
1.610.000 TL
176.000 TL indirim
%9,9geçen aya göre
stepway extreme Eco-G 120 auto
LPG· Otomatik· 2026
1.851.000 TL
1.685.000 TL
166.000 TL indirim
%9geçen aya göre
kaynak fiyat listesi

Markaya göre fiyat listeleri

Her markanın kendi kalıcı fiyat sayfası — ay değişse de adres aynı kalır.

Bu ayın kalıcı adresi: Ekim 2026 fiyat listesi

Sıfır Araç Fiyat Listesi Ekim 2026

Bu sayfadaki fiyatlar, markaların Ekim 2026 döneminde yayınladığı resmî fiyat listelerinden derlenmiştir. Liste ayda bir güncellenir; geçmiş dönemler dönem seçicisinden görüntülenebilir, böylece modellerin fiyat değişimini takip edebilirsiniz.

Marka, model, yakıt tipi, kasa tipi ve kategori filtreleri birlikte kullanılabilir. Filtre seçtikçe diğer filtrelerin yanındaki sayılar daralır; sonuç vermeyen seçenekler soluk gösterilir.

Geçen Aya Göre Fiyat Değişimleri — Ekim 2026

404
Karşılaştırılan
donanım
71
Zam
donanımda fiyat arttı
41
İndirim
donanımda fiyat düştü
292
Değişmeyen
donanım

Ekim 2026 fiyat listesinde, önceki ay (Eylül 2026) da listelenen 404 donanımın 71 tanesinde fiyat arttı, 41 tanesinde düştü, 292 tanesinde değişmedi (kampanyalar dahil ödenen fiyata göre). Ortalama değişim −%0,1. Karşılaştırma, önceki ayda da listelenen donanımlar arasında, kampanyalar dahil ödenen fiyat üzerinden yapılır; bu ay ilk kez listelenenler dahil değildir. Kampanyanın sona ermesiyle artan fiyat da zam sayılır.

Sıfır Araç Fiyatı Karşılaştırırken

  • Donanım seviyesine dikkat edin. Aynı modelin farklı donanımları arasında ciddi fiyat farkı olabilir; kartı açarak tüm donanımları ve fiyatlarını görebilirsiniz.
  • “Başlangıç fiyatı” rozetli kayıtlar modelden başlayan fiyatı gösterir, belirli bir donanımı değil. Karşılaştırma yaparken bunları filtreleyebilirsiniz.
  • Kampanyalı fiyatlar liste fiyatından ayrı gösterilir. Güncel kampanyalar için satış kampanyaları sayfasına bakabilirsiniz.
  • Engelli ÖTV muafiyeti kapsamındaki fiyatlar için ÖTV muafiyetli araçlar listesine göz atın.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2026 sıfır araç fiyatları ne kadar?

Ekim 2026 itibarıyla listede 165 model ve 504 donanım seçeneği bulunuyor. Fiyatlar 575.000 TL ile 15.000.000 TL arasında değişiyor; ortalama 2.963.260 TL.

Ekim 2026 sıfır araç fiyatlarına zam geldi mi?

Ekim 2026 fiyat listesinde, önceki ay (Eylül 2026) da listelenen 404 donanımın 71 tanesinde fiyat arttı, 41 tanesinde düştü, 292 tanesinde değişmedi (kampanyalar dahil ödenen fiyata göre). Ortalama değişim −%0,1. Fiyatı en çok artan modeller: Opel Combo 1.5 130 HP Dizel MT6 Essential (+%18), Škoda Karoq Sportline 1.5 TSI 150 PS DSG (+%11,4), Škoda Enyaq 60 e-Prestige 190 PS (+%10,8). Fiyatı en çok düşen modeller: Opel Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition (−%16,4), Ford Kuga Titanium SUV, 1.5L EcoBoost 186PS, 8 İleri Otomatik, Benzin (−%11,7), Peugeot 408 Yeni 408 ALLURE 1.2 Hybrid 145hp* eDCS6 (−%11,7).

En ucuz sıfır araç hangisi?

Ekim 2026 listesindeki en düşük fiyatlı model Citroën Ami 6 kW Elektrik Motor Ami — 575.000 TL. Donanım ve kampanyalara göre fiyat değişebilir.

Hangi markaların fiyat listesi yer alıyor?

Listede 19 markanın güncel fiyatları bulunuyor: Citroën, Fiat, Toyota, Dacia, Opel, Renault ve 13 marka daha. Her marka kendi resmî fiyat listesinden derlenir.

Elektrikli ve hibrit modellerin fiyatları var mı?

Evet. Listede 100 elektrikli ve 138 hibrit model yer alıyor. Yakıt tipine göre filtreleyerek yalnızca bunları görebilirsiniz.

İndirimli veya kampanyalı fiyat var mı?

Ekim 2026 listesinde 212 modelde liste fiyatına göre indirim uygulanıyor; en yüksek indirim 5.060.000 TL. "Yalnızca indirimli" filtresiyle bunları listeleyebilirsiniz.

Listede neden tek fiyat yerine fiyat aralığı görüyorum?

Aynı modelin farklı donanım seviyeleri (paketleri) tek kartta toplanır; kartta o modelin en düşük fiyatı ve kaç donanımı olduğu gösterilir. Ekim 2026 listesinde 165 model için toplam 504 donanım bulunuyor. Bir modelin tüm donanımlarını görmek için karttaki "paketleri gör" bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bu fiyatlara ÖTV ve KDV dahil mi?

Evet. Gösterilen fiyatlar markaların yayınladığı anahtar teslim liste fiyatlarıdır; ÖTV ve KDV dahildir. Engelli ÖTV muafiyeti kapsamındaki fiyatlar için ÖTV muafiyetli araçlar listesine bakabilirsiniz.

Fiyatlar ne sıklıkla güncelleniyor?

Fiyat listesi ayda bir kez, markaların yayınladığı güncel listelerden derlenir. Şu an Ekim 2026 dönemi gösteriliyor. Geçmiş dönemler dönem seçicisinden görüntülenebilir; böylece fiyat değişimini takip edebilirsiniz.

Bilgilendirme: Fiyatlar markaların resmî listelerinden derlenmiştir ve değişiklik gösterebilir. Kesin fiyat için yetkili satıcıya danışın.